1
 
DETAYLI ARA
Arama Yapılacak Modüller
 
GAPTARIM ve GAPFOOD Fuarında Stant Açtık
Şahinbey Belediyemiz GAPTARIM ve GAPFOOD Fuarında stant açarak çiftçilere verilen destek ve çalışmalarla ilgili vatandaşlara bilgiler verildi.
Şahinbey Belediyesi Şehit Ailelerinin Yüzünü Güldürdü
Şahinbey Belediyemiz tarafından düzenlenen ´Yerel Buluşmalar´ yemeğinde şehit aileleri Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ile bir araya geldi. Düzenlenen yemekte Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, şehit aileleri
Hayvan Yetiştiricilerine 3.500 Ton Yem Desteği
Çiftçilere daha önce 2.000 ton buğday ve 2.000 ton gübre desteğinde bulunan Şahinbey Belediyesi, bu desteğini sürdürerek 3500 ton büyükbaş ve küçükbaş hayvan yemi dağıtımı
Türkiye´nin Lezzetleri Şahinbey´de Buluştu
Türkiye´nin dört bir tarafında üretilen doğal ürünler, Şahinbey Belediyemizin Köy Pazarı´nda düzenlenen fuarda bir araya geldi.
Tarihe Yolculuk Yaptılar
Şahinbey Belediyemizin restore ederek Gazianteplilerin hizmetine sunduğu Milli Mücadele Müzesi Türkiye´nin tanıdığı gazeteciler ve televizyoncular tarafından ziyaret edildi.
147 Öğrenciyi Daha Umreye Götürüyoruz
Şahinbey Belediyemiz tarafından düzenlenen İslam İlmihali dersinden sınava girerek okullarında 1´nci, 2´nci ve 3´ncü olan 147 öğrenci Umre Ziyareti öncesi Gaziantep İl Müftülüğünde düzenlenen
Taekwondo Şampiyonasına Şahinbey Damgası
Şahinbey Belediyemizin Gençlik ve Spor Kulübü, başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.
Damak Tatları Şahinbey Köy Pazarında Buluştu
Şahinbey Belediyemiz üretici ve tüketiciyi buluşturduğu Şahinbey Köy Pazarı´nda 7 bölgenin değişik tatları Gazianteplilere sergilenmek için bir araya geldi.
Onbinlerce Bebeğe Hoşgeldin Dedik
Şahinbey Belediyemiz, 2011 yılında başlattığı Hoş Geldin Bebek projesi kapsamında bu güne kadar 80.954 bebeğe hoşgeldin dedi.
6 Milyon Kişiye Çorba İkramında Bulunduk
Şahinbey Belediyemiz, işlerine günün erken saatlerinde başlayan vatandaşların ve öğrencilerin içini ısıtmaya dağıttığı çorba ile devam ederken, 2009 yılından bu yana 6.240.945 kişiye çorba ikramında
Başkan Tahmazoğlu, Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bütün basın çalışanlarının gününü kutladı.
Başkan Tahmazoğlu Aile Ziyaretlerini Sürdürüyor
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Beyazlar ve Gültepe Mahallesi´nde ikamet eden Kalkan ve Taşçı, ailelerine misafir oldu.
151 Kursiyer Daha İş Hayatına Atılacak
Şahinbey Belediyemiz tarafından yürütülen proje kapsamında, Meslek Edindirme Kursları´nda eğitimlerini tamamlayıp mezun olan 151 kursiyer daha sertifikalarını aldı.
Geri Dönüşümü Anlatıyoruz
Şahinbey Belediyemiz, doğal kaynakları korumak ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla başlattığı geri dönüşüm çalışmaları kapsamında vatandaşları kapı kapı
Akkent Kongre Merkezi Yükseliyor
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu Akkent Mahallesi´ne yapılan kongre merkezinin inşaat çalışmalarını AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik ile birlikte inceledi.
147 Öğrenciyi Umreye Gönderiyoruz
Şahinbey İlçesi´nde bulunan 49 lisede eğitim gören 44.000 öğrenci arasından sınavda başarılı olan 147 öğrenci Şahinbey Belediyemiz tarafından umreye gönderilecek.
Şahinbey´de Atıcılar Kıyasıya Yarıştı
Şahinbey Belediyemiz, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Atıcılık ve Avcılık Federasyonu ile birlikte atıcılık turnuvası düzenledi
Burç Sosyal Tesisi Tamamlandı
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi tarafından Burç Mahallesi´ne yaptırılan yapılan sosyal tesisi gezerek incelemelerde bulundu.
Başkan Tahmazoğlu, AA´nın Fotoğraflarını Oyladı
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Yeni Yılın İlk Meclis Toplantısı Yapıldı
2018 yılının ilk meclis toplantısının 1.oturumu Şahinbey Belediyesi Meclis Başkanı Mehmet Tahmazoğlu başkanlığında gerçekleştirdi.
Görüntülenen Kayıt: 1-20 / Toplam Kayıt: 400
Sayfa: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 ·
  l   Site İçi Ara
  l   Rss
  l   Basında Şahinbey
  l   Hizmet Rehberi
  l   Bilgi Edinme
  l   Bağlantı
  l   Nöbetçi Eczaneler
  l   Konuk Defteri
  l   Site Haritası
  l   WebMail
 | 
Site Yönetimi Bilgi İşlem Müdürlüğü
K7 Yazılım
1