/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Site Kullanım /
Site Kullanım Şartları
 

Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu siteyi ziyaret eden tüm kullanıcılar burada düzenlenmiş olan tüm koşulları kayıtsız ve şartsız olarak onayladıklarını kabul eder ve bu koşullara uymayı taahhüt eder.Şahinbey Belediyesi imkanlar ölçüsünde, bu websitesinde tam ve doğru bilgi sunma gayreti içindedir. Bununla birlikte Şahinbey Belediyesi, bu web sitesindeki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksikliği,sitenin kullanılması ya da geçici olarak kullanılamaması halinde doğacak doğrudan veya dolaylı hiçbir zarara ilişkin sorumluluk veya bunların dışında herhangi başka bir nedenden kaynaklanacak hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu hüküm, websitesinden diğer dış sitelere direkt veya dolaylı yönlendirici bağlantılar("external links") için de geçerlidir. Şahinbey Belediyesi, böyle bir bağlantı ile erişilen herhangi bir başka sitenin içeriği ile ilgili de hiçbir sorumluluk üstlenmez. Şahinbey Belediyesi, herhangi bir ihtara gerek olmaksızın, sunulan bilgilerde her zaman değişiklik ve/veya tamamlama yapma hakkını saklı tutmaktadır. Tipografik hatalardan Şahinbey Belediyesi sorumlu değildir.

Telif ve Tescil Hakları

Bu web sitesi içeriğindeki yayıncı hakları korunmuştur. Bu web sitesinde yer almakta olan görüntülerin, grafiklerin, görsellerin, ses dosyalarının, metinlerin ve animasyonların yalnızca ekran üzerinde izlenmesi dışında saklanmasına, kopyalanmasına, değiştirilmesine ve çoğaltılmasına izin verilmemektedir. Şahinbey Belediyesi  kendi ürettikleri de dahil olmak üzere tüm bu yayınlardaki telif haklarını dikkate almayı hedeflemektedir.

İnternet dahilinde bahsi geçen ve gerektiğinde üçüncü şahıslar tarafından kullanılan marka ve ürün işaretleri, sınırsız olarak fikri ve sınai mülkiyet haklarındaki mevzuat hükümlerine bağlıdır. Şahinbey Belediyesi logosu ile ilgili tüm haklar Şahinbey Belediyesi 'ne aittir. Bu ürünlere ilişkin bu web sitesinde yer alan resim, grafik, video ve metin vs. Şahinbey Belediyesi'nin izni olmaksızın çoğaltılamaz, elektronik veya basılı yayınlarda kullanılamaz.


slogan2