1
 
Vali Yerlikaya´dan Başkanımıza Veda Ziyareti
Orjinal Resim

 

Cumhurbaşkanlığı valiler kararnamesiyle Gaziantep Valiliği’nden İstanbul Valiliği görevine atanan Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.

Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Valiler Kararnamesi ile İstanbul Valiliğine atanan, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, kentte gerçekleştirdiği veda ziyaretleri programı kapsamında Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nu ziyaret etti. Başkanımız Tahmazoğlu tarafından karşılanan Vali Ali Yerlikaya, Gaziantep'te görev yaptığı yaklaşık 4 yıl boyunca duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başarılarının Devamını Diliyorum

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, görevde bulunduğu süre içerisinde Vali Ali Yerlikaya ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, “Göreve geldiği günden bu yana amacı sürekli Gazişehrin gelişimi ve huzuru olan Sayın Valimiz Ali Yerlikaya’ya öncelikle yeni görev yerinde başarılar diliyorum. Kendisiyle birlikte çalışmaktan her zaman onur ve kıvanç duydum. İnanıyorum ki yeni görev yerinde de başarılı çalışmalara imza atacaktır. Sayın Valimiz Ali Yerlikaya’ya şehre yaptığı değerli çalışmalarından ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum yeni görevinde başarılarının devamını diliyorum" dedi.

 

İlet  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 01.11.2018 15:37:40
 
l Fotoğraflar
 
  l   Site İçi Ara
  l   Rss
  l   Basında Şahinbey
  l   Hizmet Rehberi
  l   Bilgi Edinme
  l   Bağlantı
  l   Nöbetçi Eczaneler
  l   Konuk Defteri
  l   Site Haritası
  l   WebMail
 | 
1