Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa
Haber
Tesis Ağımız Büyüyor
Orjinal Resim
09.08.2018 17:23:23

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey İlçesi’nin yeni Mahallelerinden olan Hacıköy Mahallesi’ne inşa edilen sosyal tesis ve taziye evinin yapımıyla ilgili incelemelerde bulundu.

Vatandaşların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda çalışmalarını hızla sürdüren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Hacıköy Mahallesi Taziye Evi’nin inşaat çalışmalarını ekibiyle birlikte inceleyerek, bilgi aldı.

Yakın Zamanda Hizmetinizde

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Cumhuriyet Mahallesi’ne yapılan tesisin birkaç mahalleye birden hizmet vereceğini belirterek,  “Şahinbey Belediyesi olarak her mahalleye bir sosyal tesis projemiz kapsamında,  117 sosyal tesisimiz tamamlandı. Şu anda 50’nin üzerinde inşaatı devam eden sosyal tesisimiz var. Bunlardan bir tanesi de Hacıköy’de devam ediyor. Burayı da en kısa süre içerisinde tamamlayarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Taziyelerin binamızda yapılması ve burada yapılacak olan kursların da eğitime katkı sağlaması açısından çok önemli bir çalışma olduğuna inanıyorum. Tesisimiz 2-3 ay içerisinde tamamlanarak hizmet vermeye başlayacaktır” dedi.

Başkanımıza Teşekkür Ediyorum

Hacıköy Mahalle Muhtarı Metin Demir; tesisin, mahalleye önemli katkılar sağlayacağını belirterek,  “Öncelikle bizlere böyle güzel bir tesis yaptığı için Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum. Başkanımızın her zaman anındayız. Mahallemize her zaman destek oluyor” dedi.

Başkan Tahmazoğlu’ndan Vefa

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Hacıköy eski muhtarı Muzaffer Demir’in cenazesine katılarak, ailesine, yakınlarına ve dostlarına baş sağlığı diledi.

Oluşturulma Tarihi :  09.08.2018 17:23:23
Okuma Sayısı : 441
Fotoğraflar
slogan5
FORMLAR
BİLGİ HİZMETLERİ
İLETİŞİM
Kolejtepe Mahallesi Yeşilcami Cad. No:8 Şahinbey / GAZİANTEP
Telefon 0 342 232 1111
Faks 0 342 232 3445
Kep Adres: sahinbeybld@hs01.kep.tr
FOTO GALERİ
Tüm Hakları Saklıdır. 2018 - ŞAHİNBEY BELEDİYESİ Yazılım K7