/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
Belediyemizden 50.000 Öğrenciye 80 TL Değerinde Kitap Hediye Çeki
Orjinal Resim

Belediyemiz, “Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı”nda öğrencilere istedikleri kitapları ücretsiz alabilmeleri için alış veriş çeki hediye ediyor.

Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde 02-10 Ekim tarihleri arasına kadar açık olacak olan “Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı”na öğrenciler ve vatandaşlar oldukça yoğun ilgi gösterirken, Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu fuara gelen öğrencilerin ücretsiz kitap alabilmeleri için 2.000.000 TL değerinde 50.000 adet bilet hediye etti.

Öğrencilerimize Feda Olsun

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, kitap okumanın gençler üzerinde çok önemli etkileri olduğunu belirterek “Şahinbey Kitap Günleri 02 Ekim tarihinde başladı ve fuarımız devam ediyor. 02 Ekim tarihinden bu yana Şahinbey Kitap Günleri Fuarı’na gerek vatandaşlarımız gerekse öğrencilerimiz tarafından çok yoğun ilgi ve alaka var. 105 yayın evi 28 tane yazarımız okurlarıyla buluşuyor. Fuarımızda hem kitap alımı noktasında hemde yazarlarımızın söyleşisi ve imza günleri konusunda yoğun bir alaka var. Bizde bu ilgiden oldukça mutluyuz. Öğrencilerimizin kitap okuya bilmeleri için Şahinbey Belediyesi olarak daha önce 9.000.000 kitap dağıtımı gerçekleştirmiştik. Bu defada 50.000 öğrencimize 80 TL değerinde, kitap alabilecekleri hediye çekleri veriyoruz. Böylece öğrencilerimizin istedikleri kitapları almalarına katkı sağlamış oluyoruz” dedi.

Öğrenciler İstedikleri Kitapları Alabiliyor

Stantlardaki kitaplardan istedikleri kitapları kendilerine verilen hediye çekleri ile ücretsiz alan öğrenciler “Öncelikle Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na böyle bir kitap fuarı düzenlediği için çok teşekkür ederiz. Bizleri istediğimiz kitaplarla ve yazarlarla bir araya getirdi. Bir çok arayıp bulamadığımız kitabı Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı’nda bulabildik sevdiğimiz yazarlarını alıp onlara imzalattık. Üstelik aldığımız kitaplara ücret ödemedik. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun bizlere hediye ettiği çeklerle istediğimiz kitapları ücretsiz alabiliyoruz. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz” diye konuştular.

Oluşturulma Tarihi :  8.10.2021 11:26:11
Okuma Sayısı : 623
Fotoğraflar
slogan3
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7