/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
Şahinbey Ampute Futbol Takımımız Kadrosunu Güçlendirdi
Orjinal Resim

Ampute Futbol Süper Lig’inde ilimizi temsil eden Şahinbey Belediyespor Ampute Futbol Takımımız, yeni sezon öncesinde 4 transfer yaparak kadrosunu güçlendirdi.

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Ampute Futbol Takımımız, forvet, orta saha ve defans mevkiine yaptığı 4 takviye ile kadrosunu güçlendirdi. Kulüp Başkanımız Cuma Güzel’in odasında yapılan imza törenine teknik heyet ve sporcular katıldı. Mavi Beyazlılar ligdeki güçlü rakibi Etimesgut Belediye Ampute Spor Kulübü Takım Kaptanı, forvet oyuncusu Ömer Güleryüz yine aynı takımdan forvet oyuncusu Kemal Güleş’i, Ankara ODTÜ’den orta saha oyuncusu Muhammet Yeğen’i ve İstanbul Pendik Engelliler Kulübü’nden defans oyuncusu Fuseını Iddı’ye imza attırdı.

Ekibime Güveniyorum

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanımız Cuma Güzel 4 yeni oyuncuyla takımın daha da güçlendiğini ifade ederek, “Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü olarak, 4 yeni oyuncu transfer ederek kadromuzu güçlendirdik. Şampiyonluk için onlara güzeniyoruz. Biliyorsunuz Dünya Kupası kadrosunda yer alıyorlardı ve çok ciddi başarılar elde ettiler. Onları ayrıca tebrik ediyorum. Şu anda Türkiye Kupası maçları oynanıyor. Takımımızın Türkiye Kupasını şehrimiz kazandıracağına inanıyorum. Türkiye Kupası’ndan sonra sıradaki hedefimiz Şampiyonluk olacak. Bu anlamda teknik heyetimize ve sporcularımıza güvenim tam” diye konuştu.

Şahinbey’i Zirveye Taşıyacağız

Mavi-beyazlı takıma imza atan sporcular, Şahinbey’e hedeflerine ulaştırmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ederek, “Tesisleri ve camiasıyla çok güçlü bir camiaya transfer olduk. Şahinbey Ampute Takımını hedeflerine ulaştırmak için sahada tüm enerjimizi ortaya koyacağız. Bizleri bu takıma kazandıran yönetime ve hocalarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Oluşturulma Tarihi :  15.11.2022 16:59:51
Okuma Sayısı : 138
slogan1
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7