/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
"Güldür Güldür Show" Oyuncularından Tam Not
Orjinal Resim

Şahinbey Belediyemiz, tarafından Akkent Mahallesi’ne yaptırılan Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’ni gezen “Güldür Güldür Show” ekibi muhteşem yapıya hayran kaldı.

Yazıp ve oynadıkları skeçlerle Türkiye’nin yüzünü güldüren “Güldür Güldür Show” ekibinden Ali Sunal, Rüştü Onur Atilla, Özgür Aydın, Alper Kul ve Mahir İpek Güneydoğu’nun en büyük kongre ve sanat merkezi olan Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’ni Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte gezdiler. Gezi sırasında Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’ne olan hayranlıklarını gizleyemeyen ekip, burada bir çok sanat etkinliğinin rahatlıkla yapılabileceğini ifade etti.

Harika Bir Salon

Rüştü Onur Atilla ve Özgür Aydın, Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nin tek kelimeyle harika bir yapı oluğunu belirterek, “Harika ve Avrupai bir salon olmuş. Gaziantep’e yurt dışından ve yurt içinden gelecek olan sanatçıları, müzisyenleri ve oyuncuları ağırlayacak olması çok güzel. Gaziantep’e hayırlı uğurlu olsun” diye konuştular.

Çok Etkileyici

Ali Sunal, böyle bir eseri Gaziantep’e kazandırdığı için Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederek “Şahane ve etkileyici bir tesis olmuş. Yaptığımız işe saygı duyan değer veren Şahinbey Belediyesi’ne ve değerli Belediye Başkanı Sayın Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyoruz. Müthiş bir tesis yapmışlar ellerine sağlık” dedi.

Tüm Teknik Detaylar Düşünülmüş

Alper Kul, Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde tüm detayların düşünülerek yapıldığını belirterek, “Mükemmel bir tesis olmuş. Tesis yapılırken, herşey düşünülmüş ve bir bilen akla danışılmış. Yurt içinde ve yurt dışında çok turne yapan ve sahne gezen bir ekibiz. Bazı sahneler görüyoruz sadece konferans vermeye uygun. Burada öyle bir şey yok. Teknik detaylar olan orkestra çukurundan tutunda sahne derinliğine, yüksekliğine, ışıklar ve kablo düzenine kadar düşünülmüş bunlar incelik isteyen teknik detaylar, bilen bir gözle bakınca daha çok etkileniyorsunuz. Muazzam bir tesis. Yapandan da ve vesile olandan da Allah Razı olsun” dedi.

Şahinbey’i Tamamlayan Bir Merkez

Mahir İpek, bir çok sanatsal çalışmalara ev sahipliği yapacak olan Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nin muhteşem bir yapı olduğunu belirterek “Bir kenti kent yapan sadece yolları, barajları ve köprüleri değildir. Bir kenti tamamlayan şey aynı zamanda sanat merkezleridir. Burasıda o anlamda Şahinbey’i tamamlayan bir yapı olmuş. Yapanların eline sağlık” dedi.

Oluşturulma Tarihi :  21.10.2019 17:47:03
Okuma Sayısı : 7539
Fotoğraflar
slogan5
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7