/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
Belediyemizden Yeşil Vatan İçin 27.000 Ağaç Desteği
Orjinal Resim

Günlerdir ülkemizi yasa boğan orman yangınlarına karşı Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu kayıtsız kalmayarak 27.000 ağaç bağışladı.

Belediyemiz Türkiye’nin birçok ilinde çıkan orman yangınlarında yok olan ağaçları yeniden canlandırmak için 27 bin adet ağaç gönderecek. 28 Temmuz tarihinde Türkiye genelinde çıkan yangınlarda 4 kişi yaşamını yitirirken, ormanlar yanıp kül olurken, birçok hayvanda telef oldu. Şahinbey Belediyesi yaşanan bu üzücü olaylara duyarsız kalmayarak ormanların yeniden yeşermesi için 27.000 ağaç bağışladı. Belediyemiz ayrıca Osmaniye’deki yangının söndürülmesi için destek gönderdi.

Başkan Tahmazoğlu’ndan Yeşil Vatan Çağrısı

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, hainlerin ormanları yakarak acizliklerini ortaya koyduklarını belirterek, “Hainler, ormanlarımıza saldırmaya başladılar. Ancak, ormanlara yapılan saldırıyı millet olarak yine birlikte göğüsleyip, ülkemizi yeniden yeşillendireceğiz. Şahinbey Belediyesi olarak 27.000 adet ağaç bağışladık. Hem ormanlarımız hem de yangından etkilenen vatandaşlarımız için çok üzgünüz” diye konuştu.

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu göreve geldiği günden bu yana 4 milyona yakın fidan dağıtımı ve diki gerçekleştirerek, Şahinbey İlçesi’ndeki yeşil alan miktarını 15 kat arttırdı.

Oluşturulma Tarihi :  30.07.2021 16:45:14
Okuma Sayısı : 264
Fotoğraflar
slogan2
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7