/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
Belediyemizden Yeni Atanan Öğretmenlere Hediye
Orjinal Resim

Belediyemiz, geçtiğimiz hafta yapılan öğretmen atamaları ardından Türkiye'nin değişik illerinden Şahinbey’e atanan yaklaşık 600 öğretmenin yanında olarak onların heyecanını paylaştı.

Belediyemiz görev yerlerine yeni atanan öğretmenlere içerisinde çeşitli malzemelerin bulunduğu çanta hediye edildi. Öğretmenler kendilerine gösterilen bu yakın ilgiden memnun kalarak Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ettiler.

Öğretmenlerimiz Bizim İçin Çok Değerli

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu öğretmenlerin üstlendiği görevlerin son derece önemli olduğunu belirterek, “Öğretmenlerimiz neslimizin yetişmesinde, hayata hazırlanmasında ve vatana millete hayırlı bireyler olması konusunda çok ciddi bir gayret gösteriyorlar. Hepsine teşekkür ediyorum. Hz. Ali (R.A) efendimiz ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ diyerek, öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu belirtiyor. Gerek hükümetimiz gerekse Şahinbey Belediyesi olarak, öğretmenlerimize her alanda destek veriyoruz ve destek vermeye de devam edeceğiz. Şehrimize ve ilçemize yeni gelen öğretmenlerimize hoş geldiniz diyor görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Oluşturulma Tarihi :  8.09.2021 16:58:46
Okuma Sayısı : 249
Fotoğraflar
slogan6
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7