/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
Başkanımızdan Kitap Fuarına Davet
Orjinal Resim

Belediyemiz, 2-10 Ekim tarihlerinde Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezinde ‘Kitap Hayattır, Hayat Kitaptır” temasıyla bölgenin en kapsamlı kitap fuarında 105 yayın evi ve 28 seçkin yazarı kitap dostları ile buluşturacak.

Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’ndeki Kitap fuarında  kitap dostları on binlerce kitabı, sevdiği yazarlardan imzalı olarak temin etme fırsatı bulurken aynı zamanda da Belediyemiz tarafından verilecek hediye çekleri ile ücretsiz kitap alma fırsatını bulabilecek. Belediyemiz tarafından düzenlenecek olan Kitap Fuarına civar illerden de kitap severlerin gelmesi beklenirken fuarın önemli yazarlarından İlber Ortaylı, Hayati İnanç, Mehmet Görmez gibi onlarca yazarın imza günleri ve söyleşileri de kitap şöleninde yer alacak.

Kitap Günleri Fuarında Buluşalım

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Kitap Günleri Fuarına tüm kitap dostlarını davet ederek, “2-10 Ekim tarihlerinde Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezinde ‘Kitap Hayattır, Hayat Kitaptır” temasıyla başlıyoruz. Kitapların büyülü dünyasında kaybolacağımız muhteşem bir kitap festivalinin hazırlıklarını tamamladık. Şahinbey Kitap Günleri Fuarına tüm kitap severleri davet ediyorum” dedi.

‘Öğrencilerimizle Birlikte Katılacağız’

Emine Konukoğlu Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Gülümser Tumay, büyük bir organizasyonda yazarlarla buluşmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek “Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan Güneydoğu’nun en kapsamlı kitap fuarına öğrencilerimle birlikte katılacak olmaktan dolayı heyecanlıyım. Aynı zamanda öğrencilerimizin yazarlarla buluşacak olması çok daha heyecan verici. Tüm öğretmen arkadaşlarımı, öğrencilerimizi ve kıymetli velilerimizi kitap fuarına davet ediyorum” dedi.

Heyecanlandıran Fuar

Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenecek olan kitap fuarının heyecanını yaşayacak olan öğrenciler “Güneydoğu Anadolu’nun en kapsamlı kitap fuarının şehrimizde yapılacak olması bizleri oldukça heyecanlandırıyor. Okuduğumuz kitapların yazarlarıyla bir araya gelerek, onlarla sohbet edeceğiz. Bizlere bu imkanı sunan Şahinbey Belediye’sine teşekkür ederiz” diye konuştular.

Oluşturulma Tarihi :  29.09.2021 16:22:53
Okuma Sayısı : 2008
slogan3
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7