/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
"Şahinbey Kitap Günleri"nde Son İki Gün
Orjinal Resim

Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde 02-10 Ekim tarihleri arasına kadar açık olacak olan “Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı”na öğrenciler kitaplara ve yazarların seminerlerine yoğun ilgi gösteriyorlar.

Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde yapılan “Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı”na sabahın erken saatlerinde gelen öğrenciler ve vatandaşlar 28 yazarın ve 105 yayın evinin kendilerine sunduğu birbirinden değerli söyleşileri dinleyerek kitaplar alıyor. Sevdikleri yazarlara oldukça yoğun iligi gösteren vatandaşlar söyleşiden sonra yazarlardan imza alarak onları yakından görebilme imkanına sahip oluyorlar

Kapsamlı Bir Fuar

“Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı”yla kitaplara ve söyleşilere doyduklarını ifade eden vatandaşlar “Şahinbey Belediyesi her zaman olduğu gibi büyük bir projeye daha imza attı. Bizler 105 yayın evinden her yaş grubuna hitap eden kitapları rahatlıkla alabildik. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun çalışmalarından da oldukca memnunuz. Düzenlenen bu fuarın önümüzdeki yıllarda da devam etmesini istiyoruz. Ülkemizin ve şehrimizin gelişip, bilinçlenmesi için bu tür etkinlikler büyük önem taşıyor emeği geçen Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederiz” dedi.

Oluşturulma Tarihi :  8.10.2021 16:55:05
Okuma Sayısı : 524
Fotoğraflar
slogan3
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7