/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
Şahinbey Ampute Galibiyetle Başladı 4-0
Orjinal Resim

Şahinbey Ampute Futbol Takımımız 19-23 Ekim tarihleri arasında Diyarbakır’da yapılan Türkiye Kupası karşılaşmalarının ilk maçında Pendik Engelliler Spor Ampute Takımını 4-0 yenerek kupa maçlarına iyi bir başlangıç yaptı.

Diyarbakır’da 19-23 Ekim tarihlerinde oynanmaya başlanan Türkiye Kupası müsabakası ilk maçında Şahinbey Ampute Futbol Takımımız, Pendikspor Ampute Futbol Takımı'nı 4-0 mağlup ederek kupaya iyi bir başlangıç yaptı. Şahinbey Ampute'nin gollerini 42 Dk Mohammed Mubarık, 44 Dk  Yussıf Yahaya, 48 Dk  Yussıf Yahaya ve 55 Dk Abderraouf Ouchenne kaydetti.

Hedefimiz Türkiye Kupası

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Kulüp Başkanımız Cuma Güzel, alınan galibiyetten dolayı oyuncuları tebrik ederek, "Türkiye Kupası maçlarına iyi bir başlangıç yaptık. Rakibimiz Pendikspor Ampute Futbol Takımı'nı 4-0 gibi net bir skorla mağlup ederek ilk maçımızda galip gelmesini bildik. Ortaya konan mücadeleden dolayı takımımızı ve Pendikspor Ampute Futbol Takımı'nı kutluyorum. Önümüzdeki maçlardan da galip ayrılarak Türkiye Kupası'nı tekrar müzemize getirmek istiyoruz" dedi.

Oluşturulma Tarihi :  20.10.2021 16:07:35
Okuma Sayısı : 257
Fotoğraflar
slogan3
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7