/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
Başkanımızdan 23 Nisan Şenliğine Davet
Orjinal Resim

Belediyemiz vatandaşların ve çocukların Ramazan ayını dolu dolu geçirmeleri için 22-24 Nisan tarihleri arasında Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenleyeceği ‘Çocuk Şenliği’ne tüm vatandaşları davet etti.

Belediyemiz, kitap fuarının ardından çocukların ve vatandaşların Ramazan ayını eğlenceli bir şekilde geçirmeleri için 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında  ‘Çocuk Şenliği’ etkinliği düzenliyor. Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan ‘Çocuk Şenliği’ 22 Nisan Cuma günü saat 10.00’da kapılarını açacak. 22-23-24 Nisan tarihleri arasında sabah saat 10.00 ve 18.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinliklerde Kukuli, Niloya ve Z Takımı Müzikalleri çocuklarla buluşacak. Çocuk Şenliği’nde ayrıca çocukların eğlenceli zaman geçirmeleri için şişme oyun grupları ve çocuk atölyeleri kuruldu.

Çocuk Şenliğinde Buluşalım

22-23-24 Nisan tarihleri arasında Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan Çocuk Şenliğine tüm Gazianteplileri davet eden Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, “22-23-24 Nisan tarihlerinde Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde Çocuk Şenliğimiz başlıyor. Şahinbey Belediyesi olarak üçüncü kitap fuarımızın ardından 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Çocuk Şenliği ile çocuklarımızın yüzünü güldüreceğiz. 3 gün sürecek olan Çocuk Şenliğinde Kukuli, Niloya ve Z Takımı müzikalleri çocuklarla buluşacak.  Fuarımız her gün sabah saat 10.00’da kaplarını açıp 18.00’a kadar sürecek. Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenleyeceğimiz etkinliğe tüm hemşerilerimizi davet ediyorum” dedi.

Oluşturulma Tarihi :  21.04.2022 16:34:27
Okuma Sayısı : 2044
Fotoğraflar
slogan2
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7