/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
Belediyemizden Evinin Önünü Temiz Tutan Vatandaşlara Temizlik Seti
Orjinal Resim

Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, evinin önünü temizleyen ve çevre temizliğine hassasiyet gösteren vatandaşlara temizlik malzemelerinin bulunduğu setleri hediye etti.

Toplum yararına yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Şahinbey Belediyesi, ilçenin temizliğine katkı sağlayan vatandaşlara jest yaptı. Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu öncelikle Şehit Mehmet Bozan Ortaokulu’ndaki öğrencilerle bir araya gelerek, Öğrencilere temizliğin önemini anlattı ve daha sonra öğrencilerle birlikte sokak temizliğine katıldı.

Temiz Bir Çevre İçin El Ele

Kapısının önünü teniz tutan vatandaşlara temizlik seti hediye eden Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, “Temizlik imandandır. Herkes kapısının önünü temiz tutsa tüm şehir temiz olur. Bizim güzel bir sloganımız var ‘En güzel temizlik kirletmemektir’ herkes evinin önünü temiz tutup çöpleri yere değil çöp kutusuna atarsa her taraf pırıl pırıl olur. Bunu yaygınlaştırmak için okullarımızda kampanyalar yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle ilgili çalışmalarımız var. Çocuklarımız geri dönüşüm malzemelerini getirdiği zaman okullarımıza sıvı sabun ve yüzey temizleyici veriyoruz.  Şimdide kapısının önünü temiz tutan, süpüren ablalarımıza içerisinde temizlik ürünlerinin bulunduğu bir koli hediye edip teşekkür ediyoruz. Tertemiz bir Gaziantep ve Şahinbey istiyoruz. Çünkü bir insan bir şehre geldiğinde önce temizliğine bakıyor. Şehrimiz her alanda güzel. Temizlik noktasında da çok mesafe aldık. Bu konuda bize destek olan ev hanımlarına, çocuklara, öğrencilere, öğretmenlere ve destek olan herkese teşekkür ediyorum " dedi.

Oluşturulma Tarihi :  29.04.2022 14:28:11
Okuma Sayısı : 342
Fotoğraflar
slogan2
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7