/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
Başkanımız Vatandaşlarla Otobüste Bir Araya Geldi
Orjinal Resim

Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, şehir içerisinde belediye otobüsüyle işine ve evine giden vatandaşlarla birlikte yolculuk yaptı. Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nu otobüste gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Sık sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, bu kez de otobüste işe ve misafirliğe giden vatandaşlarla belediye otobüsünde bir araya gelerek yolculuk yaptı.

Otobüste Vatandaşlarla Sohbet Etti

Vatandaşlarla otobüs durağında sohbet edip, otobüse binen Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, “Vatandaşlarımızla birlikte otobüs yolculuğu yaptık. Vatandaşlarımızla her yerde bir arada oluyoruz. Onlarla sohbet edip, projelerimizi anlatıyoruz. Sağ olsunlar her zaman olduğu gibi bizleri güler yüzleri ile karşıladılar. Tüm çalışmalarımızı onların rahatlığı için yapıyoruz” dedi.

Otobüsünde Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nu gören vatandaşlar ise kısa süreli şaşkınlık yaşadılar. Vatandaşlarla her zaman iç içe olan Başkanımız Tahmazoğlu’nun kendileriyle birlikte toplu taşıma aracında yolculuk yaptığını söyleyen yolcular, duyarlılığı için Başkan Tahmazoğlu’na teşekkür etti.

Oluşturulma Tarihi :  11.11.2022 17:00:28
Okuma Sayısı : 101
Fotoğraflar
slogan2
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7