/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Haber /
Şahinbey Ampute Takımı Gruptan Lider Olarak Çıktı 3-0
Orjinal Resim

Şahinbey Ampute Futbol Takımımız, Türkiye Kupası Yarı Final karşılaşmasında İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol takını 3-0 mağlup ederek finale çıktı.

Van’da 13 Kasım tarihinde oynanmaya başlanan Türkiye Kupası müsabakalarında Şahinbey Ampute Futbol Takımı, daha önce ODTÜ Spor Kulübü Ampute futbol takımını 6-1, Alves Kablo Ampute Spor Kulübü Futbol Takımını 3-0 mağlup ederek yarı final karşılaşmasında İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol takını ile karşılaştı. Karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 tamamlanırken mavi-beyazlıların ilk golünü 26. dakikada Fuat Taştan kaydederken, diğer golleri ise  43 dakika Ömer Güler, 44. dakikada Mohammed Mubarık’tan geldi. Mavi Beyazlı ekip finalde daha önce yendiği Alves Kablo Ampute Spor Kulübü Futbol Takımı ile karşılaşacak.

Kupayı Hedefliyoruz

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Kulüp Başkanımız Cuma Güzel, takım gruptan lider olarak çıkmasından dolayı memnun olduğunu belirterek, "Türkiye Kupası maçlarına Şahinbey Ampute Futbol Takımı olarak çok iyi maçlar çıkardık. Son olarak yarı finalde İzmir Büyükşehir Belediyesi Ampute Futbol takını da 3-0 mağlup ederek finale çıktık. Finalde de daha önce 3-0 mağlup ettiğimiz Alves Kablo Ampute Spor Kulübü Futbol Takımı ile karşılaşacağız. Hedefimiz kupayı müzemize götürmek. Bu anlamda teknik ekibe ve futbolcularımıza güveniyorum” diye konuştu.

Oluşturulma Tarihi :  17.11.2022 13:29:01
Okuma Sayısı : 105
Fotoğraflar
slogan6
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7