/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Sosyal Tesislerimiz /
 /  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
Sosyal Tesislerimiz /
Akdere Taziye Evi
Orjinal Resim
Mahalle : Akdere Mahallesi
Adres : Akdere Mahallesi 92006. Sokak No:39
Telefon : 03422321111
E-posta :
Faks :
Etkinlik Grupları : |  Taziye Evleri  |  

Şahinbey Belediyesi tarafından hizmete sunulan sosyal tesisimiz birçok konuda halkımıza hizmet vermektedir. Erkek ve bayanlar için rehberlik, etüt hizmeti, seminerler, etkinlik ve yarışma, kitap okuma alışkanlığı kazandırmak gibi hizmetler verilmektedir. Ayrıca tesis içerisinde halkımızın talebine göre çeşitli etkinliklerinde kullanabilecekleri çok amaçlı salonlar bulunmaktadır.

Toplumun okur-yazar düzeyini yükseltmek kişilerin bilgilerini artırmak topluma faydalı bireyler yetiştirmek amacıyla okuma yazma kursları da verilmektedir.

"Ders Çalışmayı Seviyorum!" kampanyalı proje ile çocuklara ders çalışmayı sevdirmek ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.

 

Halkın bilinçlenmesine katkı sağlamak amacıyla toplum polisi ve uzmanlar tarafından aile geçimi, soba zehirlenmeleri, küçük yaşta evlilik, doğal afet ve korunma yolları, bulaşıcı hastalıklar ve mücadele yolları ve bunun gibi halkımızı yakından ilgilendiren konularda çeşitli seminerler verilmektedir.  Ön lisans ve lisans mezunu donanımlı personelle hizmet veren sosyal tesisimizden faydalanmak tamamen ücretsizdir.Fotoğraflar
slogan6
Şahinbey Belediyesi Bilgi İşlem l Yazılım K7